• indiansky tabor
 • DSC 0306
 • DSC 0191
 • DSC 2043
 • DSC 3801
 • uvod2015 09
 • DSCN0451
 • DSC 3802
 • DSC 3807
 • DSC 3813
 • uvod2015 04
 • DSC 0342
 • DSC 0457

Aktuality

 • pdfZMĚNA KONTAKTŮ ZŠ a MŠ (zrušení pevné linky od 24.11.)
 • 4.3. - 10.3. Lyžařský kurz pro žáky 2.stupně
 • 11.3. - 16.3. Lyžařský kurz pro žáky 1.stupně

Přihlášení

Elektronická žákovská knížka

Objednávky stravného

O nás

Školní družina (ŠD) je zařízení pro děti 1. stupně základní školy. V letošním školním roce máme pět samostatných oddělení ŠD, do kterých dochází žáci z 1. - 5. ročníku. Naším cílem je, aby pobyt žáka ve ŠD byl příjemnou zkušeností a zdrojem dobrých a spolehlivých základů do života a vzdělávání. Respektujeme potřeby žáků a snažíme se, aby se každý žák cítil spokojeně a bezpečně. Chceme, aby ŠD sloužila dětem jako místo určené nejen k regeneraci sil po vyučování, ale také jako místo, kde mohou rozvíjet tvořivost, aktivně odpočívat a věnovat se tomu, co je baví a zajímá. Vzdělávací nabídka je žákům blízká, odpovídá jejich mentalitě a potřebám. Naše ŠD je velmi dobře vybavena moderním nábytkem, hračkami, společenskými hrami, didaktickými pomůckami, sportovními potřebami, výtvarným materiálem. Toto vybavení je dle potřeby doplňováno. Pravidelným pobytem venku se snažíme u žáků rozvíjet pozitivní vztah ke sportu a k pohybu. Pro pobyt venku využíváme nejen hřiště před školou a školní zahradu, ale i prostory v blízkém okolí (například fotbalové hřiště, kopec Poustku, Panskou zahradu, zahradu v mateřské škole).

V letošním školním roce si jednotlivá oddělení školní družiny zvolila jako společné celoroční téma „Putování světem". Čeká nás spousta nových tematických aktivit, ale nezapomeneme ani na tradiční Drakiádu, sběr hliníku, pečení cukroví, olympiádu nebo besídku.

Ranní a odpolední provoz školní družiny (6:00 až 7:40 hod. a 14:00 až 19:00 hod.) probíhá v rámci zařízení péče o děti (projekt V pohodě doma i v práci).

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates