• Akademie 2017
  • Pozvanka na ples 2018
  • PF 2018 final
  • indiansky tabor

• 14.12. Školní akademie (od 16 hod.- vystoupení žáků 1.a 2.ročníku a MŠ, od 17.45 hod. 3.- 9.ročníku)
  • 19.12. Vídeň (pdfplakát, pdfpřihláška)
  • 23.12.2017 - 2.1. 2018 Vánoční prázdniny
  • pdfZMĚNA KONTAKTŮ ZŠ a MŠ (zrušení pevné linky od 24.11.)
  • 5.-9. 2. 2018 Příměstský tábor

Čtvrťáci na Velké Moravě i pod hladinou rybníka

Ve čtvrtek 5. října vyrazily děti ze čtvrtých tříd na exkurzi do archeoskanzenu v Modré. Cestovaly zpět v čase až do dávných dob Velkomoravské říše. Po příjezdu se nás ujal místní průvodce a ukázal nám, jak se žilo v tehdejší osadě. Odpoledne jsme se přesunuli do vedlejšího přírodního areálu s názvem Živá voda, kde nás čekala expozice sladkovodní flóry i fauny.

Co se dětem ze 4.B líbilo nejvíce?
Pan hrnčíř, který dělal moc krásné nádoby. Kája
Nejvíc se mi líbila Živá voda a střílení z luku. Áďa
Živá voda byla úžasná a ten potápěč taky, prostě to bylo „úžo". Jitka
Líbilo se mi, jak jsme mohli zkoušet luky. Nela H.
Nejvíc se mi líbilo, jak jsme byli v tunelu mezi rybami. A ještě mi moc chutnaly placky. I bludiště bylo super. Janička
Nejvíc se mi líbilo, jak kolem nás plavaly ryby a jak nám potápěč mával. Nela G.
V archeoskanzenu se mi to hrozně líbilo. Hlavně jak jsme byli ve škole. Naty
Nejvíc se mi líbil podvodní tunel. Včerejší den byl pro mě nejlepší den. Jsou i lepší dny, třeba Vánoce a Silvestr, ale bylo to lepší než normálně ve škole. Domča
Nejvíc se mi líbily staré chalupy, škola, střílení do terče, nákupy, běhání v bludišti a cesta autobusem. Nela Š.
Mně se líbil v archeoskanzenu hrnčíř a jejich škola. A v Živé vodě potápěč. Šimon
Nejvíc se mi líbila Živá voda a vyza velká. Maruška
Líbil se mi pan hrnčíř i Živá voda. Ale nejvíc se mi líbilo, jak koza vyskočila na zábradlí a jedla tam listí ze stromu. Jula
Líbilo se mi, jak prasátka spala pod seníkem, jak jsme si hladili kozu, střílení z luku a tunel pod vodou. Míša