Mokerská laťka

11. 4. 2014 se vybraní žáci a žákyně ZŠ a MŠ Pozořice zúčastnili Mokerské laťky, soutěže ve skoku vysokém, kterou každoročně pořádá ZŠ Mokrá.
Soutěžilo se ve 3 kategoriích - nejmladší, mladší a starší žáci a žákyně různých škol. Pro nejmladší sportovce to byla letos premiéra, ale i přes velkou trému a nervozitu velice úspěšně reprezentovali svoji školu. Přesto, že konkurence byla opravdu veliká, všichni podali velice dobré výkony a někteří z nás stáli i na stupni vítězů.
ZŠ a MŠ Pozořice obsadila třikrát krásné 2. místo, které v kategorii mladších žáků vybojoval Patrik Soukal výkonem 140 cm, v kategorii starších dívek Petra Jeřábková výkonem 140 cm a za starší chlapce výkonem 160 cm Štěpán Ondráček, který nyní drží školní rekord.
Tento sportovní den jsme si všichni užili. Ne vždy zářily jen úsměvy ve tváři, ale ukápla i nějaká ta slzička zklamání z nevydařených výkonů, ale tak už to ve sportu chodí.

Petra Jeřábková, 9. B