Tradiční akce v MŠ

Naše mateřská škola pořádá každoročně mnoho akcí. Část je určena pouze dětem a odehrává se v rámci výchovně vzdělávacího procesu během dopoledne v MŠ i mimo ni. Mnohé jsou ale určeny dětem společně s jejich rodiči, kdy se sejdeme v odpoledních hodinách všichni pospolu. Některé akce pořádáme pravidelně každý rok, jiné vznikly teprve nedávno. Každý rok se však snažíme najít takové činnosti, které budou bavit Vaše děti i Vás.

• „Táto, pojď si se mnou hrát"- návštěva tatínků v MŠ
  • Podzimníčci a Den klobouků
  • Měsíc pro zdraví
  • Dýňáčci